Jak powiększyć penisa?

Wielu mężczyzn zastanawia się, jak mieć większego penisa i raz na zawsze pozbyć się kompleksów. Na szczęście zadanie to nie jest niewykonalne. Istnieje bardzo wiele sposobów dzięki którym każdy jest w stanie się dowiedzieć, jak można powiększyć członka w skuteczny i trwały sposób. Pragniesz wiedzieć, jak powiększyć penisa? Zdobądź podstawową wiedzę na temat poszczególnych preparatów, a z pewnością dobierzesz produkt najlepiej dopasowany do własnych warunków anatomicznych, indywidualnych wymagań oraz potrzeb związanych z pożądaną długością członka.

Member XXL

Member XXL to preparat w całości oparty na składnikach naturalnych, co stanowi jego największą zaletę. Dzięki temu wyróżnia się na tle produktów zawierających rozmaite związki chemiczne, które wykazują bardzo negatywny wpływ na zdrowie oraz prowadzą do wielu niekorzystnych konsekwencji.

Tabletki na powiększenie penisa Meber XXL są w stanie działać bardzo szybko i skutecznie. Jednocześnie w żaden sposób nie uszkadzają tkanek i nie wyrządzają żadnych innych szkód zdrowotnych. Dzięki temu mogą być stosowane bez stałego nadzoru lekarza. Skład produktu dobierany jest w taki sposób, aby zapewnić maksymalne działanie w możliwe najkrótszym czasie. Zakończenie kuracji przy użyciu preparatu Meber XXL pozwala na uzyskanie nawet 9 centymetrów dodatkowej długości penisa.

Member XXL przynosi efekty już pierwszego dnia od rozpoczęcia kuracji, a czynione postępy da się zauważyć niemal od razu. Penis zyskuje na grubości i długości już w drugim miesiącu stosowania specyfiku. Preparat zwiększa także libido i przyczynia się do poprawy życia seksualnego nie tylko dla mężczyzny, ale również jego partnerki. Bardzo niewiele produktów na rynku jest w stanie konkurować z takim wynikiem.

XtraSize

XtraSize jest skutecznym i praktycznym sposobem na powiększenie rozmiaru penisa, zwiększenie popędu płciowego oraz usprawnienie wielu funkcji seksualnych. Regularne stosowanie preparatu pozwala na osiągnięcie pełnego potencjału członka pod względem jego sztywności, grubości oraz długości.

XtraSize to niezwykle skuteczny preparat, którego podstawową zaletą jest bogata kompozycja składników o pochodzeniu całkowicie naturalnym. Wszystkie wykorzystane przy jego produkcji substancje pochodzą z ekologicznych upraw roślin i ziół hodowanych w celach medycznych i dietetycznych. Produkcja XtraSize podlega ścisłym kontrolom, dzięki czemu produkt ten cechuje się wysoką jakością i jest w stu procentach bezpieczny.

Unikalna formuła XtraSize przeznaczona jest dla mężczyzn w praktycznie dowolnym wieku. Stosowanie preparatu nie wymaga żadnych zmian w trybie życia oraz pozwala na jednoczesne stosowanie innych środków, w tym również produktów dietetycznych. XtraSize należy przyjmować raz dziennie, po porannym posiłku.

Natural XL

Natural XL to suplement diety wpływający na powiększenie męskiego członka. Poza skutecznym pogrubieniem i wydłużeniem penisa, produkt ten zwiększa popęd seksualny i wzmacnia erekcję.

Działanie Natural XL opiera się na usprawnieniu funkcjonowania układu krążenia, dzięki czemu przyczynia się do rozszerzenia naczyń krwionośnych w penisie. W ten sposób jego ciała jamiste ulegają rozrostowi, co prowadzi do zauważalnego zwiększenia gabarytów przyrodzenia. Według producentów, Natural XL jest w stanie powiększyć członek nawet o 30% pierwotnej wielkości.

Skład suplementu diety Natural XL opiera się na całkowicie naturalnych, organicznych składnikach. W preparacie znaleźć można m.in. korzeń lukrecji, lizynę, argininę oraz wyciąg z buzdyganka ziemnego. Natural XL nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i jest całkowicie bezpieczny w użytkowaniu. Produkt przyjmować należy dwa razy dziennie p[o jednej tabletce przed spożyciem posiłku, popijając dawkę dużą ilością wody. Aby ustabilizować uzyskane efekty, zaleca się stopniowe zmniejszanie ilości spożywanego suplementu do trzech razy w ciągu tygodnia.

Pro Long System

Pro Long System to urządzenie, które służy do trwałego i bezpośredniego powiększania członka. Jego użytkowanie nie wywołuje bólu oraz nie prowadzi do występowania żadnych skutków ubocznych.

Początkowo Pro Long System został zaprojektowany jako urządzenie przeznaczone dla mężczyzn po zabiegach operacyjnych i rekonstrukcyjnych członka. Z czasem jednak okazało się, że działanie Pro Long System pozwala na zwiększenie objętości penisa oraz znaczne wzmocnienie osiąganych erekcji. Urządzenie zaczęło być udoskonalane, dzięki czemu powstał skuteczny ekstender znany na całym świecie.

Do podstawowych zalet Pro Long System należy szybkość i skuteczność działania, a także jakość uzyskiwanych efektów. Urządzenie może być dowolnie dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Mężczyzna ma pełną kontrolę nad ekstenderem, dzięki czemu może we własnym zakresie decydować o przebiegu kuracji powiększającej.

Jak powiększyć naturalnie penisa?

Penis to organ, którego działanie odkrywane jest przez mężczyzn już w bardzo wczesnym wieku. Zazwyczaj w okresie dojrzewania płciowego pojawiają się pierwsze wątpliwości dotyczące rozmiaru prącia. Nierzadko młodzi chłopcy zaczynają być na tym punkcie szczególnie wrażliwi i zastanawiają się, jak powiększyć swojego penisa. Dowodem tego może być porównywanie się z innymi mężczyznami oraz wpadanie w liczne kompleksy. Bardzo często kobiety nie rozumieją obsesji mężczyzn na tym punkcie. Istnieje jednak bardzo wiele sposobów na to, jak naturalnie powiększyć członka.

Jak powiększyć penisa i od czego zależy jego rozmiar?

Penis jest szczególnie wrażliwą częścią męskiego ciała. Znaczna część mężczyzn przykłada bardzo duża wagę do rozmiaru swojego członka. Szacuje się, że średnia długość penisa będącego w pełnej erekcji wynosi ok. 15-17 centymetrów. Natomiast średni rozmiar penisa bez erekcji wynosi ok. 8,5 – 10 centymetrów od podstawy. Zazwyczaj pod wpływem zimna lub nawet kontaktu z wodą członek może się skurczyć, jednak jest to całkowicie naturalna reakcja. Długość penisa może się różnić także w zależności od cech dziedzicznych czy rasy. U mężczyzn posiadających mniejszy rozmiar członka w spoczynku, zazwyczaj możliwe jest uzyskanie nawet stuprocentowego wzrostu podczas seksualnej stymulacji. Natomiast mężczyźni dysponujący nieco większym przyrodzeniem w stanie spoczynku, mogą osiągnąć ok. 75% wzrostu w momencie erekcji. Taki rozmiar posiada ponad 88% wszystkich mężczyzn, jednak nierzadko okazuje się on dla nich niewystarczający. Prącie można jednak do pewnego stopnia pogrubić i wydłużyć, bez żadnych skutków ubocznych. Istnieje bardzo wiele sposobów na to, jak powiększyć sobie penisa. W tym celu stosuje się przede wszystkim produkty zalecane przez profesjonalnych seksuologów, które działają w dyskretny i bezpieczny sposób. Metod powiększania członka istnieje jednak bardzo wiele. Odpowiedni wybór jednej z nich może przyczynić się do uzyskania większego zadowolenia ze współżycia, zarówno dla mężczyzny, jak i jego partnerki.

Jak pogrubić prącie za pomocą operacji?

Członek jest prawdziwym atrybutem męskości. Na jego szczycie znajduje się żołądź, będący najczulszym oraz najdelikatniejszym obszarem na ciele mężczyzny. Zdwojony fałd pokrywający żołądź to napletek, który zsuwa się z niej w stanie erekcji. Penis wypełniony jest ciałem gąbczastym i ciałami jamistymi, które podczas wzwodu napełniają się krwią i doprowadzają do usztywnienia. Przez członek przebiega także końcówka cewki moczowej. Rozmiar penisa zarówno w stanie zwiotczenia, jak i pełnej erekcji budzi u wielu mężczyzn duże kompleksy. Znaczna część z nich uważa, że członek jest zbyt mały, w związku z czym szukają rozmaitych sposobów na jego powiększenie. W dzisiejszych czasach jest to możliwe za pośrednictwem bardzo wielu różnych metod. Do najbardziej radykalnych i inwazyjnych posunięć należy chirurgiczna operacja penisa. Może ona polegać na przykład na wszczepieniu do genitaliów tkanki tłuszczowej, pochodzącej z innych części męskiego ciała. Operacyjne powiększanie penisa może się także opierać na wysunięciu go na zewnątrz poprzez poluzowanie odpowiednich wiązadeł. Jest to możliwe, ponieważ znaczna część prącia znajduje się wewnątrz ciała. Dzięki takiemu zabiegowi możliwe jest wydłużenie penisa o około dwa centymetry. Następnie konieczne jest kilkumiesięczne stosowanie specjalnych przyrządów, czyli tzw. ekstenderów, które służą do rozciągania penisa. Należy jednak mieć na uwadze, że zabiegi operacyjne mogą wiązać się z występowaniem rozmaitych powikłań.

Jak pogrubić penisa za pomocą odpowiednich tabletek?

Istnieje bardzo wiele sprawdzonych preparatów farmakologicznych, które są w stanie pomóc w powiększeniu penisa. W przeciwieństwie do zabiegów chirurgicznych, ich stosowanie nie jest związane z żadnym ryzykiem. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że bardzo wielu sprzedawców stara się wciągać klientów w pułapki handlowe oraz oszustwa. Maści i tabletki na powiększenie penisa zazwyczaj opierają się na składnikach ziołowych oraz minerałach, witaminach czy aminokwasach. Taka kompozycja sprawia, że produkty te można zakwalifikować jako suplementy diety. Dzięki temu są one całkowicie bezpieczne i mogą dostarczyć do organizmu te składniki, których ilość w przyjmowanych codziennie posiłkach jest niewystarczająca. Dzięki preparatom na powiększanie penisa uzyskać można hormonalną równowagę, co przyczynia się do wzmożonego wytwarzania androgenów, czyli męskich hormonów płciowych. Dotyczy to przede wszystkim wolnego testosteronu. Ponieważ z wiekiem jest on produkowany przez jądra w coraz mniejszych ilościach, u mężczyzny zaczynają pojawiać się oznaki zmniejszonej potencji. Kiedy udaje się zwiększyć produkcję testosteronu w organizmie, możliwe jest także znaczne podwyższenie metabolizmu. W ten sposób tkanka tłuszczowa szybciej się spala, a mięśnie ulegają wzmocnieniu. Procesy metaboliczne prowadzą także do wytwarzania znacznie większych ilości tlenku azotu. Dodatni bilans azotowy sprawia, że zwiększa się także libido mężczyzny. Wówczas penis jest lepiej ukrwiony i jest w stanie osiągnąć większą erekcję. Dzięki niej tkanki rozciągają się, przez co do ciał jamistych może napłynąć większa ilość krwi. W efekcie możliwe jest podwyższenie funkcji seksualnych, do których należy także masywność penisa i trwałość erekcji.

Jak naturalnie powiększyć penisa za pomocą ćwiczeń?

Powiększanie penisa jest możliwe także dzięki różnym ćwiczeniom stymulującym. Za ich pomocą można nie tylko zwiększyć obwód i rozmiar prącia, ale też poprawić kontrolę nad wytryskiem oraz wzmocnić samą erekcję. Tego typu ćwiczenia powinny być wykonywane samodzielnie, jednak w wielu przypadkach pomocna może okazać się partnerka. Do najpopularniejszych metod wpływających korzystnie na powiększanie penisa należy tzw. zsuwanie pierścienia. Aby wykonać to ćwiczenie, wystarczy zetknąć kciuk z palcem wskazującym u jednej dłoni. Ułożone w ten sposób palce należy zacisnąć u nasady penisa w stanie lekkiej erekcji. Szczelny pierścień trzeba regularnym ruchem przesuwać do dołu członka, rozciągając tym samym jego strukturę. Ćwiczenia tego typu nie powinno się wykonywać dłużej, niż przez około pół godzinny dziennie. W przypadku nadmiernego pobudzenia lepiej robić przerwy, ponieważ nadmierny trening może prowadzić do różnych komplikacji.

Jak naturalnie powiększyć prącie za pomocą specjalnych urządzeń?

Na rynku dostępne są również rozmaite urządzenia rozciągające, które służą do doraźnego rozciągania penisa. Po ich użyciu członek może się powiększyć nawet w ciągu zaledwie kilku minut. W ten sposób uzyskać można także znacznie silniejszą erekcję. Jedyny znany sposób umożliwiający natychmiastowe powiększenie członka polega na zastosowaniu aparatu próżniowego. Pompki do penisa bardzo często użytkowane są w celach urozmaicenia seksualnej zabawy między obojgiem partnerów. Szczególne znaczenie w konstrukcji takiego przyrządu ma cylinder, który powinien być bardzo szczelnie dopasowany, przy uwzględnieniu dużego ciśnienia wewnątrz aparatu. W takiej sytuacji przydatny może się okazać także specjalny zawór, który służy do regulacji ciśnienia samego penisa. Za pomocą przyrządów rozciągających możliwe jest uzyskanie przyrostu tkanek, odbywającego się pod wpływem obciążenia. Wielu lekarzy zaleca stosowanie tego typu urządzeń medycznych, na przykład bezpośrednio po zabiegu powiększenia penisa. Użytkowanie akcesoriów rozciągających nie jest zasadniczo groźne dla zdrowia. W przypadku stosowania sprzętu dobrej jakości możliwe jest uzyskanie bardzo szybkich efektów. Pompki próżniowe zbudowane są z przezroczystego, plastikowego cylindra, do którego umieszcza się członek w stanie erekcji. Rurka prowadząca do pompki próżniowej umieszczona jest z jednej, szczelnie zamkniętej strony cylindra. Natomiast wokół strony otwartej znajduje się miękka uszczelka lub opaska uciskowa, w której należy umieścić miękkie prącie. Obszar przylegania cylindra do łona trzeba odpowiednio uszczelnić. W tym celu stosuje się zazwyczaj specjalne żele nawilżające. Aktywacja pompki próżniowej zmniejsza ciśnienie powietrza obecnego w środku cylindra, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie pożądanego obrzmienia. Kiedy obrączka uciskowa zacznie w szczelny sposób obciskać członek, konieczne jest pozbycie się cylindra. Zatrzymywanie odpływu krwi z prącia pozwala na podtrzymanie efektu obrzmienia.

Jak można powiększyć penisa za pomocą odpowiedniego składu tabletek?

Warto wiedzieć, jak powiększyć członka przy wykorzystaniu odpowiednich składników tabletek. Zazwyczaj mają one naturalne, roślinne pochodzenie. Do najpopularniejszych związków stosowanych w tego typu środkach należy chociażby wyciąg z miłorzębu japońskiego. Działa on pozytywnie na krążenie krwi, dzięki czemu penis staje się lepiej ukrwiony. Wysoki poziom energii oraz utrzymanie potencji seksualnej jest w stanie zapewnić na przykład wyciąg z żeń-szenia. Znaczna część składników znajdujących się w tabletkach na powiększanie penisa odpowiada za wspomagania rozmaitych seksualnych funkcji. W ten sposób działa na przykład palma sabałowa, której właściwości okazują się niezwykle przydatne również w leczeniu łagodnego przerostu prostaty. Podobnymi zaletami dysponuje wyciąg z johimby, czyli zwalczający impotencję alkaloid pozyskiwany z kory drzewa egzotycznego. Nierzadko w suplementach znaleźć można kozie ziele, czyli naturalny składnik odżywiający ciała jamiste oraz usprawniający ukrwienie. W skutecznym powiększaniu penisa za pomocą tabletek dużą rolę ogrywają składniki odpowiedzialne za wzrost poziomu testosteronu oraz innych męskich hormonów płciowych. Tego rodzaju stymulację jest w stanie zapewnić na przykład buzdyganek naziemny, który zwiększa libido i ciśnienie ciał jamistych penisa. W ten sposób przyczynia się do ich poszerzenia oraz ułatwia podtrzymanie dużej erekcji. W tabletkach na powiększenie członka znaleźć można również L-arganinę, czyli związek pobudzający rozszerzenie naczyń krwionośnych prącia oraz przyspieszający syntezę azotu.